Afstanden in het rood aangegeven zijn XL-Ritten. Vertrekuur is bij XL-ritten is 30 min vroeger in vergelijking met de normale vertrektijd !!!. 
Legende: KM = Aantal kilometers   -      VW = Volgwagen (1 = Vito / 2 = Kangoo)

WTC-NIEUWENDIJK - RITTENKALENDER 2019
GROEP A - 8.30 uur    GROEP B - 8.45 uur   GROEP C - 9.00 uur   GROEP D - 8.45 uur
DATUM KAPITEIN BESTEMMING KM Volgwagen KAPITEIN BESTEMMING KM Volgwagen KAPITEIN  BESTEMMING  KM Volgwagen KAPITEIN BESTEMMING KM
ZO 03-03 Luc Schoeters Kontich 80  1 Freddy Paul Ceulemans Herenthout 70  2 Mieke Mady  Berlaar 45
ZO 10-03 Jan Engels Schoot 90 Eric Janssens De Kempen 87  1 Freddy   Baal 57  2 Mieke José V Bree Bevel 50
ZO 17-03 Serge Tordoir Neerijse 90  1 Freddy Danny Versaen Merchtem 85 Hilde Waterschoot Gelrode 70  2 Mieke Christiane P Baal 55
ZA 23-03 Scherpenheuvel: Marc Blanckaert : vertrek 9 u - 120 km -  Dames: Christiane Pelgrims : vertrek 9.00 uur - 90 km
ZO 24-03 E Van Echelpoel Acht beken 95  1 Freddy Paul Ceulemans Blauberg 90  2 Mieke Jean Lauwers Buggenhout 65 Mady  Berlaar 55
ZO 31-03 Peter Aerts Wieze 95 Paul Buts Wijnegem 85  1 Freddy Marc Vermeulen Meetshoven 70  2   José v Bree Nijlen 55
ZO 07-04 Yvan Meeus  Herentals 100   1 Freddy Eric Janssens Leefdaal 88 Marc Vermeulen Hulst-Betekom 67  2 Mieke Liliane De Graef Opdorp 65
ZO 14-04 Jan Engels Vertrijk 100  1 Freddy Danny Versaen  Wemmel  90  2 Mieke Hilde Waterschoot Gelrode 68 Mady Temse 65
ZO 21-04 Marc Blanckaert Scherpenheuvel 100 Paul Ceulemans Westmalle 90  1 Freddy An Veekemans Grobbendonk 70  2 Mieke Christiane P Aarschot  70
ZO 28-04      1 Freddy Eric Mets Reet 86   Hilde  Baal 65
WO 01-05
ZO 05-05 Luc Schoeters Alsemberg  120  1 Freddy Paul Ceulemans  Horst light 85 Dirk Wils Oelegem 70 José V Bree Herenthout 72
ZO 12-05 Jan Engels St-Amands 100 1 Freddy Eric Janssens Huldenberg 90  2 Mieke Rik Wabbes Boom 67 Liliane De Graef  Bornem 65
ZO 19-05 Stijn Andries Bossut 103  1 Freddy Frans Sels Wolfsdonk 90  2 Mieke An Veekemans Grobbendonk 70   Christiane P Rotselaar 70
ZA 25-05 Eghezee :  Eric Van Echelpoel : Vertrek om 8 uur aan lokaal met eigen vervoer : 118 km 
ZO 26-05 Jan Engels Tessenderlo 105  1 Freddy Frans Sels Messelbroek  90  2 Mieke An Veekemans Nieuwrode 76 José V Bree Herenthoout 70
DO 30-05 Kerkhoven : Paul Ceulemans : Vertrek 9 u - 150 km
ZO 02-06 Jan Engels Velp 120  1 Freddy Danny Versaen St Kwintens 105  2 Mieke Tony V Malderen  St-Pieters-Rode 74 Hilde Baal 65
ZO 09-06 Serge Tordoir Jezus Eik 105 1 Freddy Vic Resseler Hoeilaart  93  2 Mieke Dirk Wils Oelegem 70 Liliane De Graef Hemiksem 65
ZA 15-06

Dag van den Dijk : Groep 1-2 : Eric Van Echelpoel : Villers la Ville - 152 km     Groep 2-3 : Geert Martens : Landen - 150 km      Dames : Liliane De Graef :  Tessenderlo - 100 km

ZO 16-06 Stijn Andries  Hamme-Mille 105  1 Freddy Eric Janssens Tongerlo 87 Walter Saerens Wijnegem 75  2 Jan De Munter Christiane P Rotselaar 70
ZO 23-06 Jan Engels Kagevinne 100  1  P Aerts Paul Ceulemans Asse 90  2   An Veekemans Nieuwrode 76 Hilde  Baal 65
ZO 30-06 Luc Schoeters Gooik 105 1 Freddy Peter Embrechts Gijmel 90  2 Mieke An Veekemans Heultje 77 José V bree Vorselaar 80
ZO 07-07 Eric V Echelpoel  Bierges 118  1 Freddy Eric Janssens Kiezegem 105  2 Mieke Hilde Waterschoot Gelrode 70 Mady Leuven 70
ZO 14-07 Stijn Andries Ronde V Belgie 100  1  Freddy Vic Resseler Tielt-Winge 93  2  Mieke Walter Saerens Melsbroek 65    Liliane De Graef Aarschot 70
ZO 21-07 Luc Schoeters Alsemberg 120  1 Freddy Paul Ceulemans Leuven 81   Walter Saerens Noorderwijk 75  2  Mieke Christiane P Wiekevorst 70
ZO 28-07 Peter Aerts Westmalle 105  1  Freddy Eric Janssens Overijse 90  2 Mieke Tine Walravens Laken 71   José V Bree Vorselaar 70
ZO 04-08 Jan Engels Loksbergen 120  1 Freddy Paul Ceulemans  Asbeek 110  2 Mieke Walter Saerens Vossem 75 Mady Viersel 65
ZO 11-08 Peter Aerts Mazenzele 100  1  Freddy Eric Janssens Overijse 90 Rik Wabbes Steenokkerzeel  75 Christiane P Gijmel 70
DO 15-08 Daguitstap   Groep 1-2: Vic Resseler - Waterloo -160km - 8u00 ----- Groep 3: Walter Saerens-Tessenderlo-125km - 8u30 ----- Dames:Liliane De Graef -Tessenderlo - 100km - 8u45 
ZO 18-08 Peter Aerts   Westmalle  105 1 Freddy  Peter Embrechts  Veerle  90  2 Mieke  Tine Walravens Laken 74          
ZA 24-08 Mosselfeesteen  24 - 25 augustus 2019  
ZO 25-08 Mosselfeesteen  24 - 25 augustus 2019 
ZO 01-09 Stijn Andries Wortel 120  1 Freddy Eric Janssens Scherpenheuvel 106  2 Mieke An Veekemans Brussegem 75 Liliane Opdorp 65
ZO 08-09 Peter Aerts Engsbergen 105 Freddy Robert Verrreth Testelt 85 RiK Wabbes Moorsel 75  Christiane P  Wezemaal  65
ZO 15-09 Yvan Meeus Kasterlee 100  1 Freddy Peter Embrechts Halle 87 Walter Saerens Blauberg 75  2 Mieke   Liliane De Graef Imde 65
ZO 22-09 Jan Engels Roosbeek 105 Eric Janssens Sint-Pieters-Rode 90  2  Omer An Veekemans Pulderbios 72    Nikkie  Antwerpen R  65
ZO 29-09  Stijn Andries  Terlanen  100  1  Freddy Peter Embrechts Gijmel 2 89  2 Mieke Walter Saerens Mollem 75   José V Bree Wintam 65
Zo 06-10 Peter Aerts Westmalle 105  1  Freddy Eric Janssens De kempen 87  2  Mieke Rik Wabbes Relegem 70 Liliane De Graef Oelegem 55
Zo 13-10 Jan Engels Testelt 90  1  Freddy Paul Ceulemans Herenthout 70  2 Mieke  Hilde Waterschoot Werchter 50 Mady Berlaar 45
                                       
  xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx       xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx       xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx       xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx  

Afstanden zijn indicatief - Ritten kunnen in onderling overleg gewisseld worden.
Met bijzondere dank aan alle wegkapiteins en leden die aangegeven hebben om in geval van nood en beschikbaarheid ook een rit te verzorgen.