Afstanden in het rood aangegeven zijn XL-Ritten. Vertrekuur is bij XL-ritten is 30 min vroeger in vergelijking met de normale vertrektijd !!!. 

Groep B vertrekt vanwege de corona situatie op het oude uur om  8u45. 

Legende: KM = Aantal kilometers   -      VW = Volgwagen (1 = Vito / 2 = Kangoo)

WTC-NIEUWENDIJK - RITTENKALENDER 2020
GROEP A - 8.30 uur    GROEP B - 8.45 uur   GROEP C - 9.00 uur   GROEP D - 8.45 uur
DATUM KAPITEIN BESTEMMING KM Volgwagen KAPITEIN BESTEMMING KM Volgwagen KAPITEIN  BESTEMMING  KM Volgwagen KAPITEIN BESTEMMING KM
ZO 01-03  Luc Schoeters  Kontich  85    Paul Buts  Bouwel  70  2  Mieke  Jules Vervloet  Kessel  45   Mady  Boechout  35
ZO 08-03  Yvan Meeus  Herentals  85  Erik Janssens  Tongerlo  80  2  Mieke An Veekemans  Grobbendonk  68      José  Bevel  50 
ZO 15-03  Serge Tordoir  Geannuleerd  87  1  Freddy  Paul Buts  Geannuleerd  85  2   Mieke  Hilde Waterschoot  Geannuleerd  68    Christiane  Geannuleerd  55
ZA 21-03 Scherpenheuvel - Marc Blanckaert - Geannuleerd       Groep D : Christiane Pelgrims - Geannuleerd 
ZO 22-03  Peter Aerts  Geannuleerd  95  1  Freddy  Vic Resseler  Geannuleerd  85  2  Mieke  Dirk Wils  Geannuleerd  70      Liliane  Geannuleerd  55
ZO 29-03  Eric V Echelpoel  Geannuleerd  100  1  Freddy  Eric Mets  Geannuleerd  85    Rick Wabbes  Geannuleerd  70    José  Geannuleerd  55
ZO 05-04  Peter Aerts   Geannuleerd 100 1  Freddy  Erik Janssens  Geannuleerd  85  2  Mieke  An Veekemans  Geannuleerd 72    Liliane  Geannuleerd  65
ZO 12-04  Yvan Meeus  Geannuleerd 100  1  Freddy  Vic Resseler  Geannuleerd  85  2  Mieke Tine Walravens   Geannuleerd 70  Hilde  Geannuleerd  65
ZO 19-04  Serge Tordoir  Geannuleerd 104  1  Freddy  Vic Resseler  Geannuleerd  94  2  Mieke  Dirk Wils  Geannuleerd  75    Christiane  Geannuleerd  70
ZO 26-04    Geannuleerd      Geannuleerd      Geannuleerd        Geannuleerd  
VR 01-05
ZO 03-05  Geannuleerd          Geannuleerd         Geannuleerd      Geannuleerd  
ZO 10-05    Geannuleerd          Geannuleerd          Geannuleerd    Geannuleerd  
ZO 17-05    Geannuleerd        Geannuleerd        Geannuleerd        Geannuleerd  
ZO 24-05    Geannuleerd          Geannuleerd          Geannuleerd      Geannuleerd  
ZA 30-05                                                                                                                
ZO 31-05    Geannuleerd        Geannuleerd        Geannuleerd          Geannuleerd  
ZO 07-06  Peter Aerts  Bornem  95  Paul Ceulemans  Bouwel  75  An Veekemans  Nederokkerzeel  58  Mady  Boechout  50
ZO 14-06  Stijn Andries  Stelen  95      Paul Buts  Schilde  80    Dirk Wils  Oelegem  70  Liliane  Lier Visput  54
ZA 20-06

ZO 21-06  Serge Tordoir  Rond Leuven  95  Paul Ceulemans  Asse  85  Hilde Waterschoot  Gelrode  68  Christiane  Itegem  55
ZO 28-06  Luc Schoeters  Zonienwoud  97    Stijn Andries  Pellenberg  85    An Veekemans  Grobbendonk  70  José  Nijlen  55
ZO 05-07  E Van Echelpoel  Dion Le Val  120  1  Freddy  Vic Resseler  Wavre  100  2  Mieke  Marc Vermeulen  Meetshoven  75  Liliane  Oelegem  65
ZO 12-07  Yvan Meeus  Kasterlee  100  1  Freddy  Eric Janssens  Rillaar  90  2  Mieke Ronny Roelandts, Jules Vervloet  Holsbeek  70      Christiane  Wezemaal  70
ZO 19-07                                  "Den Artiest"    Stijn Andries    Groepen A - B -  C      77 km              Vertrek : 8 u45  Mady  Temse  70
DI 21-07 Scherpenheuvel Groep-A: Marc blanckaert 140 km    Groep-B: Paul Ceulemans  120 km               Groep-C: An Veekemans   100km            Groep D:   Christiane Pelgrims   90 km
ZO 26-07  Peter Aerts  Engsbergen  100  1  Freddy  Eric Janssens  Overijse  90  2  Mieke  Rick Wabbes  Nossegem  72      José  Viersel  70
ZO 02-08  Serge Tordoir Liedekerke  120  1  Freddy  Paul Ceulemans   Essene 103  2  Mieke  An Veekemans   Pulderbos  75      Chantal  Wijgmaal  70
ZO 09-08  Luc Schoeters  Surprise  100  1  Freddy  Paul Ceulemans  Horst  88  2  Mieke  Marc Vermeulen  Wolfsdonk  80      Liliane  Bazel  75
ZA 15-08 Eghezee :  Eric Van Echelpoel    115 km    Vertrek om 8 uur met eigen vervoer aan clublokaal !!
ZO 16-08 Stijn Andries   Bussut 100  Freddy  Eric Van Echelpoel  8-beken  93  Mieke  Hilde Waterschoot  Meerbeek  70     Christiane
Gijmel 70
ZO 23-08  Eric Van Echelpoel  Genval  100 Freddy         2 Mieke   Dirk Wils  Zventem  70     José  Vorselaar  72
ZA 29-08   Dag van den Dijk :    Groep A-B : Eric Van Echelpoel : Geraardsbergen    150 km       Groep B-C : Walter Saerens  Doel   130 km                                         Groep D :  ? 
ZO 30-08  Serge Tordoir  Tombeek  100  1  Freddy        2  Mieke  T Van Malderen  St-Pieters-Rode  75      Liliane  Bornem  70
ZO 06-09  Stijn Andries  Wortel  120  1  Freddy  Eric Janssens  De kempen  105  2  Mieke  An Veekemans  Nieuwrode  75      Chantal  Everberg  67
ZO 13-09  Yvan Meeus  Hoeilaart  100  1  Freddy            L V Goitsenhoven  Melsbroek   70      Christiane  Gijmel  70
ZA 19-09                                                        Postel :  Yvan Meeus       150 km          Groepen A-B-C                                        Groep D :  ?   
ZO 20-09  Stijn Andries  Hamme Mille  100  1  Freddy            Dirk Wils  Oelegem  70      José  Herenthout  72
ZO 27-09  Peter Aerts  Westmalle   100  1  Freddy            Swa Andries  Rotselaar  75      Liliane  Oelegem  65
ZO 04-10  Luc Schoeters  Gooik  100  1  Freddy            An Veekemans  Heultje  75      Christiane  Baal  65
Zo 11-10  Peter Aerts  Mazenzele  100  1  Freddy            Ronny Roelandts  Relegem  70      Hilde  Kessel  65
Zo 18-10  Marc Blanckaert  Rillaar  90  Freddy            Hilde Waterschoot  Werchter  50      Mady  Berlaar  45
                                       
  xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx       xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx       xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx       xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx  

Afstanden zijn indicatief - Ritten kunnen in onderling overleg gewisseld worden.
Met bijzondere dank aan alle wegkapiteins en leden die aangegeven hebben om in geval van nood en beschikbaarheid ook een rit te verzorgen.